Futu Tek Lista E Të Këqinjve

Komuniteti paraqet një përvojë më të mirë loje


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Lojë E Lirë.

Pa klikbait, vetëm lojë porno falas.

Lojëra Seksi Cdg: Lojra Ekskluzive Pornografike Falas Shfletuesi

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Bashkohu me Ne brenda Lojrave TË Seksit CDG sot!

Është skuadra këtu në LOJRAT E Seksit CDG! Për ata nga ju që nuk janë në dijeni të projektit: më lejoni t'ju ndihmoj duke e vënë atë sa më të thjeshtë të jetë e mundur. Kjo është për të dalë në internet për të gjithë, dhe për të gjithë ata që duan porno bixhozi. Kemi punuar shumë për të mbledhur një koleksion botëror me shkarkime që do të të bëjnë të gjuash në litarë të trashë me spermë të nxehtë fare. Ne nuk mund të kalojmë këtej, qëllimi kryesor i platformës sonë është që ju të mund të masturboheni ndërsa luani., Shpresojmë të uleni, sepse kjo është një çështje me një dorë që do t'ju bëjë të fortë për pak minuta. Ju mund të keni vënë re se gjendja aktuale e lojrave – veçanërisht për të varurit nga pornot – është relativisht e varfër. Po kërkojmë ta kthejmë përmbys industrinë duke dërguar përvoja pozitive, top-grup lojrash nga koleksioni ynë ekskluziv i titujve. Nëse do të dish më shumë se çfarë po ndodh këtu, lexo poshtë: do të të njoftoj., Nga ana tjetër, krijo një llogari dhe shiko për vete diferencën që ekziston mes nesh dhe djemve të tjerë që ofrojnë lojra të pista. Ne besojmë se është natë e ditë-ju do të jeni në gjendje të na tregoni vetë së shpejti!

Hyrje falas për të gjithë lojtarët.

Ke blerë ndonjëherë një lojë më parë se thjesht nuk dha atë që premtoi të jepte? E pra, ju nuk jeni vetëm në këtë drejtim: ne e kuptojmë plotësisht dhimbjet lidhur me këtë dhe si rezultat i kësaj, ne jemi të angazhuar për të vetëm për të siguruar ju me nivelet më të larta të lojërave argëtuese dhe, çfarë është më shumë, duke e bërë atë krejtësisht pa pagesë. LOJRAT E Seksit CDG janë 100% të lira për të luajtur në komunitet – nuk ke pse harxhon asnjë qindarkë nëse nuk do., Oh, por mos shkoni duke menduar se kjo mund të jetë një pagesë për të fituar sipërmarrje: ne ju ofrojmë rreptësisht transaksione në lojë për t'ju ndihmuar juve gjatë pak dhe për të bërë ndryshime kozmetike në rrethinën dhe karakterin tuaj. Ne kemi parë më të keqen që industria e të rriturve duhet të ofrojë dhe djalë: ne nuk jemi të lumtur në më të voglën me atë që ata djem kanë bërë. Detyra jonë është t'ju tregojmë se duke i dhënë produktit tonë falas, ne jemi vërtet të angazhuar për zhvillimin e saj të ardhshëm dhe të sigurojmë Që Lojrat E Seksit CDG-së do të jenë për një kohë të gjatë destinacioni për çdo lojtar me brirë që do të masturbohet dhe të luajë., Ju do të vini re disa reklama brenda, por sinqerisht: këto janë jo-ndërhyrës dhe për shumë njerëz, vetëm atë që ata donin të kishin qasje!

Varietet i gjerë titujsh

Ne aktualisht kemi 33 lojra brenda LOJRAVE TË Seksit CDG: jo shumë keq, eh? Ne gati synojmë të botojmë 6 në vit gjithashtu, kështu që bazuar në atë program, nuk do të na marrë shumë kohë për të goditur gjysmë shekulli. Ndërsa ne besojmë se ne mund edhe të shtyjmë 10 ose ndoshta 12 lojra në vit, ne e shtyjmë veten kur vjen puna te cilësia. Furnizimi është i mirë vetëm nëse produkti themelor është i mirë, apo jo? Është më mirë të përqendrohesh në shpërndarjen e lojërave të pista në vend të lëshimeve me cilësi të ulët që askush në fakt nuk do të luajë., Industria e lojrave të pornos është e shënuar nga një histori e ndyrë, pjesë-buxhetit e lojrave Flash që janë bërë nga entuziastë – jo profesionistë. Ka qenë e vështirë për të bërë një monedhë në këtë punë, por ne mendojmë se ne kemi marrë atë që duhet dhe ju kërkojmë të vini së bashku për aventurën. Sa mirë do të ishte të dije që ti pjesërisht je përgjegjës për një nga uebsajtet më të bukura dhe më të suksesshme të lojërave pornografike përreth? Ndoshta nuk mendon se është aq e veçantë, por besomë, do na ndihmosh shumë!

Displays grafike stellare

Lojrat tona janë krijuar me fokus ekspres në cilësinë vizuale. Lojrat duhet të duken mirë – veçanërisht kur u shiten ndëshkuesve me brirë që duan që stimulimi të ushqejë sesionet e tyre të masturbimit. Lojrat E Seksit CDG pajtuan më të mirën PËR të bërë, ilustrime 3D dhe kështu që nuk u kursye asnjë shpenzim për t'u siguruar që prodhimi përfundimtar të ishte sa më i lustruar dhe më i këndshëm që të ishte e mundur. Ne jemi një vend një milje para të gjithëve dhe të dinë se ky ndryshim ekstrem do të bëjë shumë njerëz të zemëruar-oh mirë!, Unë gjithashtu duhet të le ju e dini se hyrë në lojërat tona është bërë drejtpërdrejt nëpërmjet shfletuesin tuaj: kjo do të thotë se ju nuk do të duhet për të shkarkuar çdo gjë në nivel lokal dhe atë ju mund të kaloni në mes pajisjeve me lehtësi (përdorni të njëjtin e-mail dhe ajo do të sinkronizuar tuaj të shpëtuar shtetet për ju!). Në rast se po pyesni veten, ne gjithashtu kemi akses të plotë në dispozicion për njerëzit që janë në pajisje të lëvizshme: lojrat tona kanë botime të posaçme me ndikim të ulët që shkallëzojnë veten në mënyrë që normimi më i vogël CPU dhe GPU të mund të gëzojnë ende lojën në një kuadër të butë dhe të vazhdueshëm., Kjo do të thotë që mund t'i luash lojrat tona kudo, kur të duash: vetëm sigurohu që je i lidhur me Internetin dhe të kesh një shfletues të ëmbël!

Komuniteti i madh paraqet

Veçoritë e komunitetit këtu përfshijnë një bord arritjesh (çmime të akorduara për ata që bëjnë më të mirën nga një muaj në muaj), një portal shpejtësie, forume zyrtare me rreth 150 poste në ditë dhe mbi të gjitha këto, një server Mosmarrëveshjesh ku ka mbi 7,500 anëtarë aktivë. Kudo që të shikosh Brenda Lojrave TË Seksit CDG, do të shohësh disa kënde të komunitetit. Oh, dhe ne gjithashtu kemi plane të mëdha për të ardhmen, me më shumë çmime, ndjekje më të mirë dhe një lojë shumëplayer të re që të lejon të konkurrosh kundër të tjerëve për çmimet e fundit pornografike!

Regjistrohu sot

Me siguri tani e keni kuptuar se ne jemi të vërtetë, kështu që pse të mos krijojmë llogarinë tuaj falas dhe të shijoni jetën tuaj të re të pornos? Kjo është toka e artë e mundësive dhe aventurës seksuale: e gjitha që duhet të bëni është të na jepni adresën tuaj e-mail dhe një fjalëkalim! Faleminderit shumë që erdhe sot, shpresoj të të shoh në anën tjetër. LOJRAT E Seksit CDG po të presin – le të luajmë!

Luaj Falas Tani